Stoper Demiri

  • Açıklama

Sürücülerin, otoparklarda durma mesafesinin belirlenmesi amacıyla kullanılan araç stoperleri üzerine, farklı malzemeler kullanarak ihtiyaçlara özel hizmet veriyoruz. Otomobil, otobüs ve kamyonetler için farklı boyutlarda araç stoperi imalatımız ile, otopark alanlarında düzenin sağlanmasına yardımcı oluyoruz. Hizmetimiz, açık veya kapalı otoparklarda kullanıma yöneliktir. 

Park sırasında oluşabilecek hasarların önlenmesi amaçlı olarak araç stoperi hizmetimiz, avantajlı trafik uygulamalarındandır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay olan hizmet sayesinde otoparklarda araç park etmek hem çok daha kolay hem de hasar riski azdır. Kullanım alanı oldukça geniş olan araç stoperi, sitelerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda, kısacası otopark ihtiyacı olan her yerde kullanılmak üzere sağlam ürün garantisiyle firmamızdan temin edilebilir. 

Firmamız, ekstra avantajlı olarak tek veya çift renk araç stoperi imalatı yapmaktadır. Ayrıca, istenilen boyda ve tek parça halinde üretim hizmetimiz mevcuttur. Dayanıklı malzemeden imalatını gerçekleştirdiğimiz araç stoperleri, belirli bir kullanım sonrası boyanması gerekirse, kolayca sökülüp maliyeti en az olacak şekilde boyanabilir. Otoparklarda düzen sağlamak için düzenleyici hizmetlerimizden olan otopark stoperi hizmetimiz, tüm taleplere gereğine uygun şekilde cevap verebilecek kapasitededir.