Otopark Çizgileri

  • Açıklama
  • Proje Videosu

Günümüzde araç yoğunluğu nedeniyle otoparklarda yer bulunmaması, ortak trafik sorunlarından birisidir. Özellikle haftasonlarında, işlek caddelerdeki otoparklarda park yeri bulmak neredeyse imkansız. Bu nedenle, otoparklarda gerekli standartlara uygun şekilde trafik projeleri uygulanmalıdır. Otopark çizgileri, bu proje kapsamında en etkili trafik düzenleyicidir. Ancak, otopark çizgileri sanıldığı kadar basit olmayıp, birçok noktaya dikkat edilerek uygulanması gereken bir işlemdir. Firmamız tarafından verilen yol çizgileri hizmeti, uluslararası standartlara ve ülkemizdeki yasal yönetmeliklere göre uygulanmaktadır.  

Profesyonel hizmet verebilmek amacıyla, öncelikle otoparklarda gerekli projelendirmeyi yapıp, sonra otopark çizgisi uygulamasına geçiyoruz. Başta binalar olmak üzere alışveriş merkezleri, havaalanları, siteler ve büyük konutlar için kullandığımız dizayn sistemi sayesinde istenilen her alanda kullanışlı otoparklar oluşturuyoruz. Otopark boyama hizmetinde zemine göre uygulamalar yapıp, epoksi boyalarla çizgilerin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyoruz. Otopark çizgilerinin, su, kimyasal maddeler, ısı ve çeşitli dış etkenlere karşı dayanıklı olması önemlidir. Firmamız bünyesindeki uzman ekip ve her alana uygu teknolojik ekipmanlarla olumsuz etkenlere karşı dayanıklı otopark zemin boyama hizmetini ihtiyaçlara uygun olarak sunuyoruz.  

Açık ya da kapalı otoparklarda, zemin, kolon, duvar, köşe ve araç park etme alanlarını bir bütün olarak ele alıp, gerekli inceleme ve değerlendirmeler sonrasında projemizi oluşturuyoruz. Projelendirme sonrasında, dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile teknolojik ekipmanları kullanarak, otopark çizgi tasarımı hizmetimizi oluşturuyoruz.