Bisiklet Yolu

  • Açıklama
  • Proje Videosu

Araç trafiği açısından en önemli konulardan birisidir yol çizgileri. Özellikle bisiklet yolu çizgileri, trafik sorunun çözümlenmesinde fazlasıyla avantajlı bir hizmettir. Pürüzlü ve kaygan yüzeyler kullanıcıların düşüp yaralanmasına sebebiyet verebileceğinden, bisiklet yolları yapılırken titiz bir çalışma yürütülmelidir. Her projeye uygun şekilde en son teknolojik ekipmanla hizmet veren firmamız, kaliteli kullanım sağlayan bisiklet yollarını anahtar teslim yapmaktadır.  

Yaya ve araç trafiğini aksatmadan, insanların sağlıklı bir şekilde bisiklete binme hobilerini gerçekleştirebileceği bisiklet yollarının yapımını üstlenen firmamız, kaliteli malzeme ve usta işçilik prensibi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Bisiklet yollarında kaza riskini azaltmak için bisiklet yolu tasarımları ile hizmet kalitemizi arttırıyor, tüm ihtiyaçlara uygun çözümlerle cevap veriyoruz.  

Bisiklet yolu uygulamalarını, talepler doğrultusunda projenin tekniğine göre uygun ekipman kullanarak yapıyoruz. Alternatif bir ulaşım şekli olarak bisiklet kullanımının bir kültür haline geldiği ülkemizde, hem trafiğin sağlıklı şekilde ilerlemesi hem de kaza riskinin azaltılması için tüm bisiklet yolu projelerine, farklı uygulama teknikleriyle cevap verecek kapasitedeyiz. Soğuk boya tekniğiyle taleplere göre tasarlayıp uyguladığımız bisiklet yolu çizgileri, özellikle büyük şehirlerin trafik sorununu büyük ölçüde çözmektedir.