3 Boyutlu Yaya Çizgileri

  • Açıklama

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, insan hayatına giren birçok yenilikle birlikte, trafikte yeni düzenlemeler de yapılıyor. Hem araçlara hem de yayalara yol gösterici nitelikteki birtakım levha ve çizgiler, teknolojik yöntemlerle daha da avantajlı kullanım sağlıyor. Trafik yol çizgileri üzerine geniş kapsamda hizmet veren firmamız, 3 boyutlu yaya geçidi ile hizmet kalitesini arttırıp, teknolojik gelişmeleri trafik uygulamalarına en iyi şekilde yansıtıyor. 

Sürücülerin yavaşlamasını ve yayaların güvenli şekilde karşıdan karşıya geçmesini sağlayan üç boyutlu yaya geçidi sistemi, belirli kurallara göre yapılmaktadır. Sürücülerin kendiliğinden yavaşlaması için uygulanan sistem sayesinde trafikte yaşanması ihtimal birçok kazanın da önüne geçiliyor. Teknolojik ekipmanlarımız ile uyguladığımız üç boyutlu yaya geçitleri, şehir içi trafik düzenlemelerinde faydalı hizmetlerden sadece bir tanesidir. Optik illüzyon sistemi ile üç boyutlu görünümü verilen uygulamada sürücüler şeridi barikat şeklinde görüyor ve kendi kendilerine yavaşlıyor. Bu da, büyük ölçüde hem yaya hem de araç güvenliğini sağlıyor.  

Trafiğin yoğun ve kaza yaşanma riskinin yüksek olduğu yerlere uyguladığımız üç boyutlu yaya geçidi sistemi sayesinde daha akıcı ve kazasız bir trafik seyrine katkı sağlıyoruz.